Sobota, 18 března, 2023
aktuálněaktuálně

Léto je skvělou příležitostí na oslavu kolaudace vašeho nového domu

V létě se tak jako tak všichni rádi scházíme na zahradách a zahradách, grilujeme, povídáme si s přáteli a rodinou. Velmi často se také konají zahradní oslavy narozenin. A častěji než jindy se také oslavují kolaudace nového domu.

Pokud se vám podařilo v poslední době dostavět dům, můžete si gratulovat, stihli jste to před zdražováním stavebního materiálu. Navíc máte jistotu střechy nad hlavou. Pozvěte své přátele na zahradní party, aby se mohli společně s vámi radovat z nového domu.

Nemusíte řešit, že ještě nemáte úplně vymazlenou zahradu, možná vám chybí i pořádný zahradní nábytek, ale uvidíte, že to nakonec ani nebude vadit a všichni si oslavu vašeho nového bydlení užijete.

Nakonec vždy se dá sehnat zahradní lavička, či skládací stoly a židlena vypůjčení. Nádobí použijte jednorázové, abyste nemuseli po oslavě nekonečně dlouho uklízet.

Takovou „kolaudační“ party můžete využít k tomu, že vám přátelé pomohou některými drobnostmi dovybavit váš nový příbytek. Stejně nikdo nechodí na oslavy s prázdnou. A když se vás hosté zeptají, zda mají něco donést, řekněte si třeba o květiny do zahrady, či nějaké dekorace do interiéru.

Náš tip: Chystáte se na oslavu dostavby naopak vy? Přemýšlíte, čím své přátele překvapit? Pořiďte jim sadu na malování podle čísel, díky které si vlastnoručně namalují své originální dekorace do nového interiéru. Budou mít během deštivých večerů co dělat a ještě si na vás vždy vzpomenou, až se vrátí domů a svůj obrázek uvidí.

Sady na malování podle čísel jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti, kterým ještě malování úplně nejde. Sedněte si s nimi a můžete jim radit. Tato společná aktivita dokáže děti zabavit na dlouhé hodiny a jako bonus od ní určitě děti nebudou odbíhat k mobilu, či notebooku.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články