Středa, 15 března, 2023
aktuálněaktuálně

Jste z Veselí nad Lužnicí? Navštivte kvalitní lékárnu na nám. TGM

Do lékárny musíme alespoň tu a tam všichni. Někdo zde chodí pravidelně, aby doplnil zásobu svých léků, které nutně potřebuje pro udržování vyhovujícího zdraví, někdo sem chodí občas koupit klasické léky od bolesti, od kašle, rýmy nebo třeba zácpě nebo „žaludku na vodě“.

Ať už sem chodíte pro léky, výživové doplňky, kosmetiku nebo vám jde o prodej zdravotních potřeb, jistě víte, že mohou být mezi lékárnami značné rozdíly. V ceně, kvalitě, ochotě personálu, otevírací době, dodací lhůtě objednaného zboží, poštovném… Kvalitní lékárny na vás čekají ve Veselí nad Lužicí přímo na náměstí nebo u nádraží.

Vše, co potřebujete, na jednom místě

Lékárna U Matky Boží Pomocné nabízí klasický výdej léčebných přípravků na lékařský předpis i přípravků, u nichž je prodej možný bez lékařského předpisu. Protože jsou zde denně od 7:30 hod do 17:00 hod a v sobotu od 8:00 do 11:00, máte dostatek prostoru vyzvednout si léky, i když chodíte do zaměstnání.

Pokud je vám blíž Lékárna U Nádraží, můžete se zastavit v ní. Jde o pobočku výše uvedené lékárny. I tady je otevřeno ve všední dny od 7:30, ale otevírací doba je od út do pátku kratší, než na náměstí. Využít můžete i výdej léků Dolní Bukovsko. Konkrétní otevírací doby i kontakty najdete na lekarnamatkybozi.cz.

Obuv pro vaše zdravé chození

V Lékárně U Matky Boží Pomocné můžete využít také prodej zdravotnické obuvi. V klasické prodejně si nikdy nemůžete být jisti, zda kupujete kvalitní a zdravou obuv, o to víc ještě, pokud nakupujete online. Tady budete vědět, že se můžete o vhodnosti výběru poradit a zakoupené boty budou skutečně kvalitní.

Lékárna vám zajistí individuální konzultace a odborné poradenství zkušeným certifikovaným personálem, který udělá vše pro to, abyste byli plně spokojeni. Také dostupnost zboží se vám bude líbit. Pokud vše není skladem, zaručí vám zde dodání do hodin. Nechybí ani akční leták, díky němuž můžete za zboží značně ušetřit.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články