Středa, 15 března, 2023
aktuálněaktuálně

Matrace 160×200 mě mile potěšila

Matrace 160×200 mě velmi mile potěšila. Když mi jí manžel pořídil k padesátým narozeninám, cítila jsem se zpočátku spíše jako stará babička, která si k narozeninám namísto šperků či oblečení zaslouží tak maximálně novou matraci a rošt. Mě prvotní zklamání ovšem velmi brzy vystřídal pocit naprosté spokojenosti a štěstí z této nové a zcela jedinečné sedmizónové matrace, která si při spaní přizpůsobuje zcela dokonale anatomii lidského těla. Popravdě jsem na ní první noc usnula jako nemluvně, a to už se mi opravdu velmi dlouhou dobu nestalo. Nutno podotknout, že to rozhodně nebylo společenskou únavou z proběhlé oslavy mých kulatých narozenin. Stejně krásně spím totiž v podstatě každý den. 

Matrace 140×200 potěšila i mého syna

Matrace 140×200 velmi mile potěšila i mého náctiletého syna, který si sám matraci vybral na můj popud. Jeho postel tak nyní zdobí matrace bez zónování, která je nejvhodnější právě pro děti a také dorost. Ložná plocha má navíc zcela speciální prořez, díky kterému je matrace vzdušná a optimálně si poradí s rozložením váhy. Syn je z matrace zcela unešený. Nemůže si jí vynachválit, a dokonce ho často ze spaní nedokáže probudit ani nastavený budík do školy. 

Matrace 180×200 je naprosto senzační

Matrace 180×200 je naprosto senzační. Manžel si ji nemůže vynachválit a stejný postoj má k této skvostné matraci také jeho sestra, které jsem koupi matrace doporučila. Divím se, že už tak neučinila dávno. Problémy s krční páteří se u ní totiž začaly od porodu jejího syna velmi stupňovat a pravidelně dochází nejen na masáže, ale také fyzioterapeutické procedury. Její zdraví se díky matraci rapidně zlepšilo a ona sama na sobě začíná pozorovat výrazné změny s jejím aktuálním stavem. Jsem tedy nesmírně ráda, že jsem jí mohla tímto způsobem alespoň částečně ulevit od jejích problémů se zdravím.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články